צרו קשר

הוצאה לפועל וחדלות פירעון

ניהול הליכי הוצאה לפועל וחדלות פירעון מחייבת חשיבה החורגת מהתפיסה המשפטית הפורמלית אשר משלבת ניסיון ואיכות. לאחר ניסיון רב שנים אנו מאמינים כי אנושיות, נחישות ויצירתיות יביאו להצלחה.

ייצוג חייבים

המצב הכלכלי בישראל מביא אנשים רבים למצב בו הם חייבים כספים רבים ולא אחת ננקטים כנגדם הליכים משפטיים פולשניים במסגרת תיקי הוצאה לפועל, כינוס נכסים וחדלות פירעון.

כחלק מהמשבר הגלובאלי משפחות רבות סובלות מעיקולים, הגבלה על רישיון נהיגה, עיקול משכורת, הגבלה על יציאה מהארץ, עיקול חשבון הבנק, עיקול רכב, הגבלות אחרות הגורמים ללחץ נפשי, לחוסר אונים ולבושה.

אפשר גם אחרת!

אנו מתמחים בהגנה על חייבים, ביטול הליכים כמו הגבלות ועיקולים כבר בשלב ראשוני, וליווי משפטי עד לפתרון בעיית החוב.  

המשרד מייצג חייבים רבים המבקשים לפתוח דף חדש בחייהם ומעוניינים להיפטר מהעול והקושי הכרוך בהתמודדות עם נושים.

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי החדש בישראל מגן על מי שנקלע לחובות, ומעדיף את שיקום החייב על פני השארתו תחת הליכים דורסניים שנמשכים שנים ארוכות.

לנו אכפת מהמצב הקשה ולכן אנו משמשים כחברים בועדות ההוצאה לפועל של לשכת עורכי הדין, ופועלים לחקיקה שתגן על חייבים ומשמשים כמרצים בתחום חדלות הפירעון וההוצאה לפועל בפני עורכי דין בהשתלמויות וכנסים.

היכולות המקצועיות והניסיון שצברנו מאפשרים להביא להסדרי חוב נוחים תוך שימוש במגוון הזכויות וההגנות העומדות למי שנקלע לחובות מרובים.

 

ייצוג זוכים

בישראל התפיסה המשפטית מאפשרת מחיקת חובות, הסדרתם על ידי פריסה ארוכת שנים ומניעת מימוש נכסים יקרי ערך. מצב זה עלול להקשות מאוד על זוכים מהמגזר העסקי או הפרטי לגבות את חובם.

לקטן לורנץ בר-טל טלמור יש את הכלים והניסיון שמאפשרים להתמודד עם המציאות המורכבת הזו. המשרד מעניק ייעוץ משפטי אישי התפור בדיוק לצרכים של כל לקוח ולקוח. הפתרון המשפטי תמיד מותאם לתקציב של הלקוח, תוך מטרה להביא תוצאות גבייה מרשימות במהירות וחיסכון מרבי בהוצאות.

בין לקוחותינו בנקים, גורמי מימון ואשראי, חברות מתחום המזון, תאגידי ענק וכן המשרד מעניק שירות מותאם ללקוחות פרטיים.

הליכי גבייה משלבים לעתים גם פעולות לא נעימות לצדדים המעורבים, כמו למשל כניסה לבתי מגורים, הוצאת נכסים שונים, עיקול השכר של החייב, עיקול חשבונות בנק וחסכונות ועוד. למרות זאת, המשרד תמיד רואה לנגד עיניו את האינטרסים של הלקוח ובכלל זה שמירה על שמו הטוב, הימנעות מפרסום שלילי ועוד.

המשרד פועל בשיתוף פעולה עם קבלנים מורשים (לביצוע עיקולים ומימוש נכסים) ע"י הוצאה לפועל וחוקרים פרטיים מהאיכותיים והמקצועיים בישראל.