צרו קשר

דיני עבודה

משרדינו מוביל בתחום דיני העבודה וזכה להשגים יוצאי דופן אשר קיבלו פרסום נרחב. המשרד מייצג עובדים ומעסיקים רבים ברחבי הארץ בפני כלל הערכאות בתיקים מורכבים הדורשים מומחיות וניסיון תוך שילוב מעטפת עסקית ומקצועית, המביאה לתוצאות מרשימות.

במציאות החברתית והמשפטית הזו עורך דין לענייני עבודה נדרש לתת מענה לא רק באספקטים קלאסיים של התחום, כמו פיטורין שלא כדין או הלנת שכר, אלא גם לתת את הדעת על סוגיות כמו הטרדה מינית, התעמרות וזכויות פנסיוניות.

מעסיקים

בין אם מדובר בחברה שמעסיקה מאות עובדים ובין אם מדובר בעסק קטן שמעסיק עובדים בודדים, עסק חייב לצידו ליווי של משרד שמתמחה בדיני עבודה.

ליווי צמוד של עו"ד לדיני עבודה מאפשר שקט תעשייתי למעסיק ליתן מענה לכלל הסוגיות העוסקות בזכויות ובחובות החלים על העובדים לפני, במהלך ואחרי עבודתם.

בין היתר, המשרד מציע למעסיקים את השירותים הבאים:

– ניסוח חוזה עבודה המגן על זכויות המעסיק ומצמצם את החשיפה שלו לתביעות
– ליווי שוטף של המעסיק, מתן ייעוץ משפטי ומענה לשאלות שוטפות
– ייצוג המעסיק וניהול הליכים בבית דין לעבודה
– ייצוג המעסיק בצווי מניעה לפיטורין
– הענקת חוות דעת משפטיות למעסיק בנוגע לסוגיות שונות מתחום דיני העבודה, כגון בהליכי פיטורי עובדים וגיוס עובדים
– הדרכות למניעת הטרדות מיניות במקום העבודה
– הדרכות למניעת התעמרות במקום העבודה 

עובדים

​לכל עובד מגיע להשתכר בהתאם לדין ולהרגיש נעים, נוח ובטוח במקום העבודה.

המשרד נלחם ביומיום למען העובדים ותנאי העסקתם בכדי למנוע פגיעה בזכויות הבסיסיות שלהם.

למשרד יש ניסיון רב בייצוג בתביעות ופגיעה בזכויות הסוציאליות השונות כמו גם במקרים של אפליה במקום העבודה על רקע דת מין גזע אמונה, פיצוי בגין עבירה על חוק למניעת הטרדות מיניות, התעמרות והתנכלות במקום העבודה, אי תשלום שכר, פיטורין שלא כדין, פיצויי פיטורין, זכויות נשים בהריון ולאחריו וייצוג בהליכי שימוע.