שלחו לנו
וואטסאפ

אודות

קטן בר-טל טלמור משרד עורכי דין ומגשרים נוצר משילוב כוחות של שלושה משפטנים מנוסים בתחומם, שלאחר שנים ארוכות של היכרות ושיתוף פעולה מקצועי החליטו לחבור יחד ולהקים פירמה של מומחים המציעה שירותים משפטי נרחבים תחת קורת גג אחת

אנו מזמינים אותך לקרוא על תחומי ההתמחות ועל הערכים שלנו שמבטיחים שכל לקוח שלנו יקבל את השירות המקצועי ביותר, ברמה הגבוהה ביותר.

ה-DNA המקצועי של משרד עורכי דין קטן בר-טל טלמור

 מה אנחנו מציעים ללקוחות שלנו? 

משרד עורכי דין קטן בר-טל טלמור מציע את שירותיו לארגונים ולחברות, לעמותות ולאנשים פרטיים. הוא מספק קשת מגוונת של שירותים משפטיים בדגש מיוחד על דיני עבודה, דיני בנקאות, משפט מנהלי וליטיגציה מסחרית.

צוות המשרד מעניק ללקוחותיו מעטפת מלאה של ליווי משפטי איכותי, משלבי הייעוץ והחשיבה האסטרטגית, עריכת חוזים, ניהול משא ומתן וייעוץ בשאלות שוטפות, גבייה, ניהול הליכים משפטיים וליטיגציה בפני כלל הערכאות המשפטיות.

הייחודיות שלנו מתבטאת ביכולת לתת שירותים מגוונים ואיכותיים,  לעמוד בהספקי עבודה גדולים ובאותה נשימה לשמור על אווירה שירותית ומשפחתית. 

אנו משמשים עבור לקוחותינו שותף אסטרטגי, מלווים אותם לאורך שנים ומעניקים להם פתרונות משפטיים מסחריים בכל תרחיש.

 השאיפה שלנו למצוינות 

שמירה על רמה מקצועית גבוהה, תוך שימת דגש על חדשנות משפטית מחייבת את המשפטן להמשיך וללמוד כל העת. עורכי הדין במשרדנו מקפידים להיות קול משמעותי ומשפיע בעולם המשפט, משמשים כחברים בוועדות מקצועיות, מרצים בכנסים מקצועיים בשכר בפני עורכי דין ובפני אקדמאיים.

מתוך השאיפה שלנו למצוינות, אנו בוחרים לקחת תיקים מורכבים ומשמעותיים בכל התחומים בהם עוסק המשרד. תיקים אלו יוצרים פסיקות מעניינות, מביאים להיווצרותן של הלכות פורצות דרך וזוכים לתהודה תקשורתית נרחבת. 

אנו זוכים להכרה בעשייה שלנו הן מצד קולגות והן מצד מדריכי הדירוג הנחשבים בארץ וזוכים להכלל ברשימה הנכבדת והמצומצמת של עורכי הדין המובילים בישראל, המדורגת ע"י דן אנד ברדסטריט.

קטן בר טל טלמור דירוגי דנס 2024

תחומי המומחיות שלנו

 דיני עבודה

אחד מתחומי הדגל שלנו הוא דיני עבודה. אנו מציעים את שירותינו המשפטיים בתחום לחברות ולארגונים (צד מעסיק) ולעובדים. על תחום דיני העבודה במשרד אמון עו"ד חן טלמור, מעורכי הדין הבולטים בישראל בייצוג מעסיקים ועובדים.

עבור מעסיקים, משרדנו מציע אפשרויות לליווי שוטף, הדרכות נקודתיות, כתיבת חוות דעת או ייצוג משפטי בבית הדין לעבודה בעת הצורך בנושאים שמעניינים את כל מעסיק: נהלי גיוס עובדים, חוזי העסקה, מדריכי מדיניות לעובדים, משמעת לרבות פיטורין, נהלי עבודה אל מול התארגנויות עובדים, שכר פיצויים והטבות, זכויות עובדים, מניעת הטרדות מיניות ועוד.

עבור עובדים, מפוטרים ופורשים מעבודה, משרדנו מסייע להם לבדוק האם זכויותיהם כעובד נפגעו? האם הם חוו מקרים של אפליה או התעמרות בעבודה? האם הופרשו עבורם כל הזכויות הסוציאליות, הפנסיוניות והפרשות השכר לפי החוק? ובמקרה בו הם פוטרו – האם הפיטורין נעשו כדין? במידה ונמצא כי נעשה להם עוול משרדנו ייצג את העובד בהליכים הנדרשים.     

 משפט מנהלי

משרדנו הוא משרד פורץ דרך בתחום המשפט המנהלי המדורג כאחד המשרדים המובילים בישראל בקטגוריית משפט מנהלי של מדריך הדירוג המוביל לעורכי דין Duns100.

עתירות מנהליות בענייני בריאות – בראש מחלקת המשפט המנהלי עומד עו"ד גלעד יצחק בר-טל, המוכר בזכות פעילותו בתחומי אלרגיות, מזון ובריאות ומייצג את לקוחותיו בעתירות מורכבות. המשרד מציע את שירותיו בכל הערכאות הרלוונטיות לתחום, החל מייצוג בוועדות משמעת, עובר בייצוג בבית המשפט לעניינים מנהליים וכלה בהגשת בג"צ בהתאם לצרכי התיק ולמורכבותו.  

עתירות מנהליות בענייני בחירות – משרדנו מלווה אישי ציבור, פוליטיקאים, מפלגות ועמותות בנושאים פוליטיים מגוונים: הליכי בחירות לרשות המקומית, בתוך המפלגה או ברמה הארצית; ניהול משברים פוליטיים ותקשורתיים ברמות הגבוהות ביותר;  ליווי והכנה לקראת מסירת עדות בפני ועדת חקירה מכוח חוק ועדות חקירה, ועוד. משרדנו נמנה על קומץ משרדים העוסקים בתחום וידוע בליווי הצמוד והדיסקרטי, בדרכי הפעולה הבלתי שגרתיות ובחדשנות המשפטית שלו.

 דיני בנקאות

למשרד עורכי דין קטן בר-טל טלמור ניסיון מקיף בתחום הבנקאות. בראש תחום דיני בנקאות במשרדנו עומד עו"ד שעיה קטן, שלו מעל ל-30 שנות ניסיון וידע בייצוג הבנקים המובילים בישראל במגזר היהודי והערבי, רשויות המס, וחברות ביטוח, ומנגד – ייצוג חברות ועסקים במסגרת תביעות נגד בנקים ותביעות נגד חברות ביטוח.    

למשרד התמחות באכיפת חיובים ובגביית חובות, בכינוסי נכסים מורכבים ובמימוש שיעבודים בהיקפים גדולים. צוות המשרד מכיר היטב את הרגולציה ודרכי הפעולה הייחודיים הנדרשים בתביעות נגד בנקים, והניסיון הרב שעומד לרשותם מסייע להם לטוות אסטרטגיה מדוייקת ולבחור בקפידה את ההליכים המשפטיים החכמים ביותר להתנהלות עם ואל מול המערכת הבנקאית. 

 

 ליטיגציה מסחרית ואזרחית

כמשרד המציע שירותים לעסקים, אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות משפטיים כאשר עולים סכסוכים עסקיים ומשברים בעסק.

אנו מלווים את לקוחותינו בשלבי המשבר השונים ומציעים להם את האפשרות להגיע לדיון בעניינם בבית המשפט, או לנסח הסכמי פשרה שייטיבו עמם ויביאו לפתרון מהיר של הסכסוך, בסיועם של עורכי הדין והמגשרים המנוסים שהנם חלק מצוות המשרד שלנו. 

איך נוח לך להתייעץ איתנו?

ליצירת קשר איתנו:

דילוג לתוכן