צרו קשר

אודות קטן לורנץ בר-טל טלמור משרד עורכי דין

קטן לורנץ בר-טל טלמור משרד עורכי דין ומגשרים נוצר כשילוב כוחות של ארבעה משפטנים מנוסים ומומחים בתחומם, שלאחר שנים ארוכות של היכרות ושיתוף פעולה מקצועי החליטו לחבור יחד ולהקים פירמה של מומחים המציעה שירותי משפטי נרחבים תחת קורת גג אחת. המשרד מספק קשת מגוונת של שירותים משפטיים בדגש מיוחד על דיני בנקאות, עבודה, חדלות פירעון ודיני בחירות, מפלגות ופוליטיקה.

המשרד מעניק ללקוחותיו מעטפת מלאה של ליווי משפטי איכותי, משלבי הייעוץ והחשיבה האסטרטגית, עריכת חוזים, ניהול משא ומתן וייעוץ בשאלות שוטפות, גבייה, ניהול הליכים משפטיים וליטיגציה בפני כלל הערכאות המשפטיות.

שמירה על רמה מקצועית גבוהה, תוך שימת דגש על חדשנות משפטית מחייבת את המשפטן להמשיך וללמוד כל העת. עורכי הדין במשרדנו מקפידים להיות קול משמעותי ומשפיע בעולם המשפט, משמשים כחברים בועדות מקצועיות, מרצים בכנסים מקצועיים בשכר בפני עורכי דין ואקדמאיים.

הייחודיות שלנו מתבטאת ביכולת לתת שירותים מגוונים ואיכותיים,  לעמוד בהספקי עבודה גדולים ובאותה נשימה לשמור על אווירה שירותית ומשפחתית, לשמש עבור לקוחותינו שותף אסטרטגי המלווה אותם לאורך שנים ומעניק להם פתרונות משפטיים מסחריים בכל תרחיש.